Reklamy pište SEM
Chceš spřátelit? Napiš SEM

Komixy-Rozcestník

Rozcestník- Komixy

3. prosince 2010 v 15:17 | NaTy*
Název: Stejná jako já
K přečtení: zde
Stav: píše se
Žánr: teen, drama, fun
Omezení: vulgarismy
Děj: Dívka jménem Izabella je jedináček a má obyčejný život. Jenže jednoho dne nastoupí na školu a tam uvidí dívku, která se chová divně, je jí dokonce podobná a taky jí napíše vzkaz, který ji donutí tu dívku pořádně prozkoumat. Kdo ta dívka je a co vlastně chce? Tyto otázky si klade naše hlavní hrdinka. A když chce tu dívku, natolik prozkoumat, bude muset dokonce jít v noci na určené místo, aby se dozvěděla, co ta dívka vlastně chce.

Název: (Ne)obyčejná Dívka
K přečtení: zde
Stav: píše se
Žánr: drama, magic,
Omezení: vulgarismy
Děj: Hlavní hrdinkou je Alex, která žije normální život a je obyčejná dívka. Jenže jednoho dne umře táta její kamarádky a ta je z toho tak hotová, že omdlí a půjde do nemocnice. Alex bude z toho tak zničená, že ano nebude mít chuť žít ten život, který ani nemá smysl, tak se jednoho dne rozhodne, že ho ukončí, ale...ale něco ji zachrání? Ale co?

Název: SuperStar
K přečtení: zde
Stav: píše se
Žánr: drama, fun, teen
Omezení: vulgarismy, nahota
Děj: Dívka jménem Madison není obyčejná dívka. Má dokonce 2 identity. Pod tou první se skrývá úplně obyčejná středoškolačka, která také musí dělat úkoly, a pod tou druhou se skývá slavná popová zpěvačka. Samozřejmě nikdo neví, že ta slavná hvězda je jen obyčejná středoškolačka, proto má taky hodně fanoušků, ale taky nepřátel...

Název: Hard Life
K přečtení: zde
Stav: píše se
Žánr: drama, akční,
Omezení: vulgarismy
Děj: Dívka jménem Hannah nastupuje na střední a vůbec se na ní netěší. Potká na ni příjemné, ale i nepříjemné lidi, kteří ji budou chtít zničit život. Dokonce jí někam odvedou a tam jí nechají. Hannah zabloudí a nedostane se domů. Má hodně velký strach a pořád hledá a hledá cestu, kterou by se dostala domů. Jenže žádnou nemůže najít a proto pořád hledá a nevzdává se.

Název: Secrets
K přečtení: zde
Stav: píše se
Žánr: teen, fun,
Omezení: vulgarismy, nahota
Děj: Dívka jménem Harper nastupuje na novou střední školu. Obává se toho, že na její nové škole se objeví lidi typu bárbí a budou jí vyhrožovat, nadávat apd. jako na její staré škole. Když půjde do školy, zjistí, že lidi typu bárbí na škole opravdu jsou a hodně se toho bojí. Proto se neodváží se na ně ani podívat. Jenže jednou o přestávce, když bude Harper sama a budou jí chtít něco říct.. A co? To si musíte přečíst tento komix.
Název: I love you
K přečtení: zde
Stav: píše se
Žánr: romantické, ze života, drama
Omezení: vulgarismy, násilí
Děj: Veronica musí bydlet v domě se svoji sestrou Rachel, která jí nenávidí. Veronica má také svého přítele Lucase, který je hodně bohatý, ale nebydlí spolu, protože Veronica má dům po svojí mamince, která jí před pár lety umřela. Zdělila ho, takže se rozhodla, že v něm bude i nadále bydlet a žádné stěhování zatím neplánuje. Rachel se ale snaží své starší sestře Lucase přebrat, protože se jí hodně líbí. Musí ho dostat za každou cenu! Jak to všechno dopadne? To se dozvíte jen v tomto komiksu.
Název: It´s my life?!
K přečtení: zde
Stav: píše se
Žánr: teen, ze života, lehce romantické
Omezení: vulgarismy
Děj: Vanessa je mladá dívka, žije normální život, ale nemůže si ho až natolik užít! Proč? Protože ji její matka nic nedovolí. Je na ni pořád přísná a několikrát denně na ni nadává. Vanessa už to dál nemůže vydržet, ale co jiného jí zbývá? Jenže jednoho dne Vanessa konečně dospěje, takže může odejí z domu, ale neudělá to. Proč? To se dozvíte jedině v komiksu!
 
 

Reklama
Reklama