Reklamy pište SEM
Chceš spřátelit? Napiš SEM

Posedlost

27. srpna 2011 v 10:02 | NaTy* |  Minikomiksy

Takže je tu 2. minikomiks!
Ale nenechte se zmást úvodní fotkou!
Komiks bude opakem! :) Tedy až na konec! :D
Tak se dejte do čtení a doufám že se Vám bude líbit, dal zabrat! ;DTakže ani vám snad nemusím říkat, že tohle jsem já. Ano, ta nedokonalá dívka, o kterou nikdo nestojí. A v čem jsem tak nedokonalá? Ve všem, ale hlavně ve svém vzhledu a hmotnosti.
Ležím na své posteli a koukám na prázdné zdi. Jsou tak prázdné jako já. Nikoho nemám. Tedy kromě mé mámy, jinak nikoho.

Když mě už přestalo bavit dívat se na prázdný strop, sedla jsem si na postel a hlavu si dala do dlaně. Přemýšlela jsem nad tím, jak by se všechno změnilo, kdybych byla hubená. Určitě by se mi ve škole všichni přestali smát a i mamka by možná byla s hubenou postavou spokojena.

Ucítila jsem kručení v břiše, tak jsem seběhla dolů do kuchyně a otevřela ledničku. Začala jsem se v ní hrabat a hledat něco vhodného pro snídani.

Jenže pochvíli jsem ledničku zase zavřela a jednou rukou se o ní opřela. Hlavu jsem svěsila dolů a zavřela jsem oči.
Ne! To nemůžu! Řekla jsem a rukou prudce bouchla do ledničky, až se celá otřásla. Ne! Nemůžu jíst! Kopla jsem do ledničky. Vypadala jsem už tak dost tlustě a nechtěla bych vypadat ještě hůř.

Potom jsem si řekla, že se půjdu oblíct. Když jsem byla oblečená jen ve spodním prádle uviděla jsem svůj odraz v zrcadle. Přiběhla jsem k němu a dívala se na tu dívku, co stojí přede mnou. Jsi tam tlustá! Řekla jsem a opět jsem bouchla, ale tentokrát do zrcadla, div, že se nerozbilo.

Raději jsem si rychle oblíkla džíny, tričko a na to ještě mikinu, než mě někdo uvidí zvenku, jak se promenáduju před zrcadlem. Do džínů jsem se tak tak nasoukala a o byla ta největší velikost, kterou v obchodě měli.

Potom jsem se ještě podívala pod postel, jestli tam náhodou není moje kabelka, ale nebyla. Hledala jsem ji skoro všude, ale pak jsem ji uviděla na své komodě. No díky bohu fakt! To nestačí tohle všechno, to musím být ještě slepá. Proklínala jsem sama sebe a rychlostí blesku jsem sáhla po své kabelce. Ještě jsem se koukla dovnitř, jestli tam mám všechno potřebné do školy. Nikde v kabelce nebyla propiska tak jsem si vzala propisku, která ležela kousek od kabelky hned vedlé mého deníku. Koukla jsem se na hodiny a.. Né! Zařvala jsem, protože už bylo 7:50.

Tak jsem teda rychle vystřelila z baráku. Slunce mi svítilo přímo do tváře. Začalo mi být horko, ale mikinu jsem se neodvážila rozepnout, protože pod ní mám tílko a to nechtějte vidět, jak vypadám v tílku.
Procházela jsem zrovna kolem jedné takové uličky, je to vlastně autobusová zastávka, ale ožralové ji změnili na svou uličku, a divila se tomu, že tu dneska žádní ožralové nejsou. Jsou tu každý den a pořád na mě jen křičí, jak jsem strašně tlustá a, že bych měla něco dělat se svou postavou. To mi ale ani nemusí říkat. To já moc dobře vím.

Ani nevím jak, jsem se ocitla před dveřmi mé třídy. Zpoza dveří jsem slyšela přísný hlas učitelky, který napomínal za neslušné chování. Takže jsem to opravdu nestihla a přišla pozdě. To bude!
Potichounku jsem zaklepala na dveře. Dále! Ozvalo se.

Tak jsem tedy vstoupila do třídy. Všichni se zase začali rychle otáčet, kdo že to do třídy vstoupil. Ježiši ta trapka! Ozvala se známá drbna z první lavice. Dobrý den paní učitelko. Moc se omlouvám, já zaspala. Pokud to bude nutné, řeknu mámě, aby mi napsala omluvenku. Řekla jsem tichým hlasem a čekala, co z učitelky vypadne.

Učitelka se začala dívat do třídní knihy. Pořád listovala a ani se na mě nepodívala. Tak jsem si teda sedla do své lavice, kabelku si položila vedle sebe na zem a z ní si vytáhla sešit a pero.

Né né, to je v pohodě! Začala mluvit určitelka. Chyběla jsi jen dvě minuty, omluvenka nebude potřeba. Usmála se a začala si škrtat mé jméno v třídní knize.

Takže.. začala opět mluvit. Potřebovala bych někoho vyzkoušet. Všimla jsem si, že několik žáků má velmi špatné známky, takže bych dneska chtěla vyzkoušet.. Řekla a zase si začala pročítat třídní knihu. Já se jen modlila, ať to nejsem já. Kimberley Frank! Řekla mé jméno a já málem spadla ze židle.

Tak jsem teda vstala ze židle a šla směrem k tabuli. Těsně před tabulí jsem se zastavila a čekala na učitelku, co z ní vypadne. Jenže když jsem se podívala směrem k učitelce, zaujalo mě něco na tabuli. A to, to srdíčko v rohu, u kterýho bylo napsaný: Sam Loves Mary. Sam je totiž nejhezčí kluk ze třídy a jsem do něj strašně zamilovaná, jenže je v tom háček a to, že on nemiluje mě. A Mary to je třídní bárbína, drbna.. to bych tady mohla pokračovat až do rána. Jenže z přemýšlení mě vytrhnul učitelčin hlas.
Takže.. vem si křídu já ti nadiktuju tři anglická slova a ty za ně napíšeš, co to znamená anglicky, ano? Přikývla jsem. I když jsem byla strašně nervózní, protože jsem se včera neučila, ale věděla jsem, že bude dnes zkoušet. Potom mi hned začala diktovat slova. I když byli jen tři, ani jedno jsem nevěděla.

Co si jako o sobě myslí? Zaslechla jsem šepot dívky z první lavice. I hned mi došlo, kdo to je. Mary. Jako ona se vůbec neučí nebo co? Měla jsem jí plné zuby. Kdyby tu nebyla učitelka, hned bych se na ni vrhla a vytrhala bych jí ty její blond vlasy. Tak bude to nebo chceš 5? Vykřikne pronikavým hlasem určitelka a probodává mě očima. Já skloním hlavu a začnu se dívat na svoje boty. Tabule je tam! Vykřikne podruhé a svým hubeným prstem ukážem směrem k tabuli. Já to vím. Řeknu tichým hlasem a začnu se dívat na špatně smazanou tabuli.

Takže si píšu 5! Z tří slov nevíš ani jedno! Vykřikne snad už naposled a začne si psát do sešitu, kde má všechny známky. Tak tohle se mi opravdu nepovedlo. Bojím se, co na to řekne mamka. Jako tichá myška proklouznu mezi hromadou lavic a dojdu až na konec, kde je má lavice. Potichu si sednu a nemůžu spustit oči z tabule, kde je ten nápis Sam Loves Mary.

Po chvilce ale zazvonilo, takže učitelka odešla stejně rychle jako přišla. Skupina blonďatých dívek, které si říkají Pusinky:*, obsadili celou plochu před tabulí a začala na ni rychle kreslit, až byla celá pokreslená. Celou dobu jsem je sledovala ze zadní lavice. Mary přišla k Samově lavici a se sexy pózou se na ni opřela. Mohl bys nás prosímtě vyfotit? Řekla sladkým hláskem a usmála se. Připadala mi jako něco mezi andělem a ďáblem. Když něco potřebuje je verze andílka, jenže když nic od nikoho nepotřebuje a nikde poblíéž nejsou pěkní kluci umí být pěkný ďábel, což jste poznali v hodině.
Sam přikývne a Mary mu do ruky podá foťák. Všechny tři si v pózách stoupnou před tabuli a udělají sladký úsměv. Sam je začne fotit ze všech stran. To zas bude plný facebook fotek! Pomyslím si a zakroutím nad tím hlavou. Po chvilce si sednou, ale Mary odejde ze třídy. Krátce po ní odejde i Sam. Já si toho nevšímám a dál klidně sedím, jenže najednou mě chytne potřeba na záchod.

Vyjdu teda ze třídy a jdu dlouhou chodbou. Až na konci chodby jsou totiž záchody. Není tady málo tříd, takže máme záchody společné. Opravdu nevím, kdo to vymyslel! Lehne zatáhnu za kliku a vejdu na záchody.

Jenže když jsem stála za prahem... Viděla jsem je! Sama a Mary, jak.. jak se líbají! Srdce mi bušelo a v krku jsem měla knedlík, jako když spolknetu velkou tabletu. Nenáviděla jsem ji. Nenáviděla jsem Mary Simpsonovou. Chtěla jsem se rozbrečet jako malé dítě, ale nemohla jsem. ne před nimi! Prošla jsem kolem nich tiše jako myška směrem k záchodu. Vůbec si mě nevšímali, dál se tam "cucali"!

Když jsem dosedla na záchod, ihned jsem se dala do pláče. Bylo mi na umření, nechtěla jsem žít. Ona.. ona mi přebrala! Vím, že by se mnou nikdo jako je Sam nechodil, ale.. je to složitý! Milovala jsem ho a stála miluju, ale tu mrchu nenávidím! Nenechám to jen tak! Ta mrcha uvidí s kým má tu čest, když mi přebrala Sama.. Jenže v tom jsem si uvědomila, že jsem to řekla na hlas. Zaslyšela jsem zahihňání se a hned potom Mary jak něco šeptá. A hned poté hluboký hlas Sama. Nikdy bych nechodil s takovým bůčkem jako jsi ty! Zůstala jsem s pusou dokořán a slzy mi tekli čím dál víc! A v tom mi to došlo! Musím zhubnout!

Hned potom, co mi řekl Sam jsem uslyšela zvuk podpatků a pak zavření dveří. Vykoukla jsem ven a opravdu tu nikdo nebyl. V hlavě jsem pořád měla tu větu Nikdy bych nechodil s takovým bůčkem jako jsi ty! Tohle mě opravdu dostalo. Neměla jsem sílu prostě jsem sklouzla po chladných kachličkách přímo na zem. Seděla jsem tam jak nějaký ubožák. Počkat, já ubožák byla! Z brečení mě ale vytrhlo zvonění na další hodinu. Rychle jsem vstala utřela si slzy do mikiny a utíkala do třídy.

Zbytek dne jsem jakš takš přežila. Hned, jak jsem přiběhla domů, jsem zasedla k počítači a do vyhledávače napsala Dieta. Chtěla jsem to udělat. Musela jsem! Jako první odkaz mi vyjela Dieta modelek. Klikla jsem na to a četla si jídelníček. Tedy, musím říct, že toho nebylo zrovna moc na jezení, ale co bych pro svou postavu neudělala!

Hned ráno jsem se vydala do kuchyně. Na lince byl talíř s čerstvě uvařenými špagetami. Byla to snídaně pro mě. Tolik mě lákalo to snít, jenže jsem prostě nemohla.

Vzala jsem talíř se špagetami a vyhodila je do koše. Talíř jsem potom ještě umyla v umyvadle a schovala ho zase zpátky do linky.

Z lednice jsem vytáhla mléko a z linky vyndala sklenici. Nalila jsem si trošku do sklenice a s kyselým výrazem se napila. Nikdy jsem neměla ráda mléko. Ani jako malá. Proto jsem teď bojovala s tím, abych to vypila. V jídelníčku bylo napsáno že na snídani je vhodné kousek jablka nebo sklenice mléka. Jablka doma nemáme, takže jsem musela mléko. Když jsem mléko dopila byla jsem ráda, že to mám za sebou.

A protože byl víkend a nešlo se do školy, tak jsem si ze sklepa vytáhla svůj Rotoped. Dala mi to dost práce to nějak vytáhnout, ale přeci jen jsem to zvládla. Hned jsem začla cvičit. Po chvilce jsem už nemohla, ale nevzdala jsem to. Nemohal jsem.

Po dvou měsících


Takhle pilně cvičím už 2 měsíce a už pomalu začínám hubnout. Cvičím 5x denně a jím jen malé svačinky. Na velká jídla musím prostě zapomenout. A když opravdu mám strašný hlad a je mi na umření, dám si jen kousek sýra a to mi stačí.

Jsem se svou postavou tak spokojená, že bych se s ní všude chlubila. Každý den se musím několikrát kouknout do zrcadla. Prostě nemůžu odolat. Už nejsem ta tlustá holka, na kterou si všcihni ukazují a posmívají se. Jsem už prostě hubená a krásná. A konečně po takové době můžu zase nosit kraťasy a kratší trička.

Dneska má mamka přijet ze své pracovní cesty, takže se musím trošku upravit. Dokonce jsem i zašla ke kadeřnici, ostříhat si vlasy, protože mi už vadily ty dlouhé. No vypadal jsem nějak takhle ↑. Vzadu jsem si ještě udělala nahoře takový menší culík, který strašně ráda nosím. Potom jsem se ještě oblékla do mého oblíbeného oblečení. Ten top jsem nosila, když mi bylo 8 jako šaty a protože jsem hodně vyrostla, tak jsem si ho vzala jako tílko a pod to ještě kraťasy.

Dole zazvonil zvonek u dveří, tak jsem šla otevřít. Věděla jsem, že je to mamka. Otevřela jsem dveře a opravdu tam stála. Zlatíčko ahoj, tak jsem konečně tu! Řekla a usmála se na mě. Pořád stála u dveří a dívala se mi do očí.

Ahoj mami! Řekla jsem a taky se na ni usmála. No ne! Ty sis ostříhala vlasy! Řekla a usmála se. No.. vlastně né já, ale kadeřnice! Pověděla jsem jí a usmála se ještě víc, než předtím. Byla jsem ráda, že je mamka doma, takže mi pořád na tváři zůstal úsměv. No.. a co říkáš na moji postavu? Zeptala jsem se a ukázala na své hubené boky.

Mamka si mě začala prohlížet od hlavy dolů, ale pak se zasekla u mých boků. Á! B-bože! Kim! Řekla a úplně se zhrozila. Já byla taky vyděšená, ale z mamčinýho nározu. Kim! Cos to se sebou udělala? Zeptala se a z očí ji vytryskly slzy. Já-já měla už dost těch všech posměšků! Vytkřikla jsem na ni v breku. Nemohla jsem zadržet slzy, nešlo to. A pročs mi to neřekla? Zeptala se a koukala na mě nechápavým pohledem. Dobře já si teda někam skočím! Řekla. Já nechápala co tím myslí! Kam jde?

Sedla jsem si na židli a byla smutná, že se mamce nelíbí moje nová postava. Tolik jsem na ni dřela, ale nikdo to neocení. Možná jen já. Položila jsem si ruce na stůl a hlavu sklopila dolů, abych viděla na své hubené břicho. Možná jsem to přehnala. Možná jsem až moc hubená. Ne! To ne! To je ideální postava! Mají ji všichni! Vykřikla jsem a ještě se tím uklidňovala. Nechci být zase tlustá. Ne! To mi za to nestojí!

Druhý den ráno jsem si šla do ledničky pro džus, jenže jsem na lince vydělala jaký kus dřeva a na něm byl papír. Mamka tu asi nechala papíry do práce! Pomyslela jsem si, protože na něm byli zapsané jakési rozměry.

Rychle jsem vzala svůj telefon a na něm vytočila mamčino číslo. Řekla jsem jí, že tu nechala papíry a ona, že si pro ně zachvíli přijede. Tak jsem jí je dala raději na stolek, který mám eu takové menší komody u schodů, abych jí je například nepolila džusem.

Chtěla jsem si jít pro ten džus, ale v tom jsem upadla na zem. Bouchla jsem se silně do hlavy a byla nejspíš v bezvědomí, protože jsem začínala ztrácet okolí kolem sebe.

Ó, můj bože! Kim! Zakřičela mamka silným hlasem a hnala se ke mě. Odhrnula mi vlasy z tváře a začala zkoušet, jestli vůbec dýchám. Potom už jsem nic nevnímala. Viděla jsem jen tmu.

ASi tak po hodině jsem začala vnímat. Ležela jsem na měkké sedačce. Vedle mě seděla mamka a měla hlavu v dlaních. Brečela. M-mami? Řekla jsem tichým hlasem a koukla se směrem k mamce. Kim?! Řekla, zvedla hlavu a podívala se na mě. Pokynula mi, abych si sedla vedle ní.

Tak jsem si teda sedla. Ruce jsem si dala k sobě, jakobych se snad modlila a mamka udělala to samé. Můžeš mi říct, proč jsi to udělala? Zeptala se a pořád se koukala před sebe. Já jen dala hlavu dolů a koukala na svá opravdu hodně hubená stehna. Nelíbila se mi. J-já musela jsem.. Řekla jsem snad ještě tišším hlasem, než předtím. Ale! Nemusela jsi! Vždyť jsi nebyla vůbec tlustá! A už jsi zvracela? Zeptala se znova, ale tentokrát se koukla na mě. N-ne. Řekla jsem ji roztřepaným hlasem. No dobře! Volala jsem doktorovi, že máš jaksi problémy s váhou, jako že jsi až moc hubená a on mi řekl, že máme jít k němu, jen když vyzvracíš to, co sníš. Řekla mi a koukla se na své dlaně. OK. Řekla jsem a trošku se usmála. Byla jsem ráda, že nikam nemusím. Ale slib mi, že začneš normálně jíst! Řekla mamka a dala mi ruku na stehno. Slibuju.

Takže. Takhle teď vypadám. Začala jsem normálně jíst a už nejsem tak hnusně hubená. Nejsem teď ani tolik hubená ani tlustá. Prostě jsem se svou postavou tak spokojená jako nikdy jindy. Do nemocnice jsem naštěstí nešla. Nemusela jsem. Dokonce se mnou začal Sam chodit. Řekl mi, že prej se mnou chtěl chodit už dlouho, jenže Mary byla hrozně vlezlá a taky mu pořád říkala co má dělat. I to, co mi řekl na záchodech mu řekla Mary. Takže tohle je můj šťastný konec a říkám Vám! Nikdy tohle nezkoušejte! Buďte rádi, že jste takový, jací jste!

KONEC!


Diskuze:
○ Líbil se Vám minikomiks?
○ Udělala dobře, že začala hubnout?
○ Chtěli by jste další minikomiks?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mika-Butty Mika-Butty | Web | 27. srpna 2011 v 11:21 | Reagovat

-Yep !! :D
-No diety akorád způsobujou PPP, je blbost že přestala jíst kdyby začala hubnout třeba pohybem, třeba běhaní a tak jenže přestat jíst je jako přestat existovat .. aspoň pro mě ^^ ..
-Joo tenhle byl úžasnej !!!!!!! :-D

2 natalka-sims2 natalka-sims2 | Web | 27. srpna 2011 v 12:43 | Reagovat

Jo . :-) Moc hezky píšeš. ;-)
Rozhodně ne! Je hezké že chtěla být hubená , ale ne tímto způsobem.Anorexie je nechutná.Jak řekla Mika , běhat a sportovat je lepší než přestat jíst.
○ Je to na tobě, já chci. :D

3 Mrs. Mally Mrs. Mally | Web | 27. srpna 2011 v 17:31 | Reagovat

Moc pěkné! :-)
No, to rozhodně ne, přidávám se k holkám ;-)
Ty píšeš skvělé minikomixy!! ;-) :-D
Mimochodem já mam opačný problém, já jsem zase moc hubená.. :D :D

4 Mrs.Siminka Mrs.Siminka | Web | 27. srpna 2011 v 19:26 | Reagovat

* Ano, byl moc pěkný..
* Asi ne, :D :D
* Určitě, ráda bych si jej přečetla! :)

5 Kiki Kiki | Web | 29. srpna 2011 v 19:33 | Reagovat

moc se mi líbí
ano udělala dobře ale zase to neměla tak přehánět
ano

6 Lussa Lussa | 1. května 2013 v 13:55 | Reagovat

jak si udělala tu anorektičku? ???  jINAK Pěknej komix:)))

7 kačka kačka | 10. dubna 2014 v 14:47 | Reagovat

dobrý .ale byla si celkem nechutná jak si byla hubená . a neudělala dobře .

8 Larryasync Larryasync | E-mail | Web | 27. dubna 2017 v 20:08 | Reagovat

join the new social <a href=http://onlinecasinos-x.com>online casino</a> guide

9 HollyNef HollyNef | E-mail | 1. září 2017 v 14:00 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

10 Timothysit Timothysit | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 11:40 | Reagovat

Earn on the Internet from $ 5000 per day, do not strain, the details are here: http://pagebin.com/dYgJGJeF

paypal online casino australia, best ways to make money online legit, how to make money online through affiliate programs, quick way to make extra cash, bank account number and sort code, ideas to make extra cash on the side, casino royale (2006) film online subtitrat in romana, how to make money everyday trading forex
, easy at home jobs to make extra money, international bank account number, how to make quick money in kenya, canara bank account transfer application form, watch online comic 8 casino king, simple method to make money online, make quick easy money online, credit card transfer loans, how to make money online with hard work, kazino apiplesimas online lt, best make money at home jobs
, how to make money through web design, online casino slots games for free, how much money can i make writing a nonfiction book, pelicula casino royale online espaГ±ol, ideas to make money online now, earn money by quiz competition, arundel live online casino, online casino no deposit no download

11 JosephKag JosephKag | E-mail | Web | 13. března 2018 v 19:06 | Reagovat

This is nicely put! .

fda and cialis <a href="http://cialisfidel.com/">cialis shipped from usa</a> testosterone replacement and cialis <a href=http://cialisfidel.com/>cialis generic</a>

12 Canadafuets Canadafuets | E-mail | Web | 15. března 2018 v 20:45 | Reagovat

Do you have a spam issue on this site; I also am a blogger, and I was wanting to know your situation; many of us have developed some nice practices and we are looking to trade strategies with other folks, be sure to shoot me an e-mail if interested.

canadian pharmacy king
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>canadian pharmacy no prescription</a>
cheap canadian drugs
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">trust pharmacy canada</a>

13 Canadafuets Canadafuets | E-mail | Web | 16. března 2018 v 19:54 | Reagovat

I believe that is one of the most important information for me. And i'm happy reading your article. But should commentary on some general issues, The web site style is wonderful, the articles is in point of fact nice : D. Excellent job, cheers

canadian pharcharmy online
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>canadian drug store</a>
mail order pharmacies
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">canada pharmacies online prescriptions</a>

14 Trevorfuets Trevorfuets | E-mail | Web | 16. března 2018 v 22:01 | Reagovat

excellent issues altogether, you just received a new reader. What might you suggest about your post that you just made a few days in the past? Any certain?
<a href=http://genericviagracubarx.com/#>viagra price</a>
buy viagra online canada
<a href="http://genericviagracubarx.com/#">prescription free viagra in australia</a>

15 Michaelric Michaelric | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 3:59 | Reagovat

prescription pricing
<a href=http://talahicc.com/>safe canadian online pharmacies</a>
prescription pricing
<a href="http://dunamisproductions.com/">top rated online canadian pharmacies</a>

16 Michaelric Michaelric | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 18:55 | Reagovat

prescription price comparison
<a href=http://lunarciel.com/>canadapharmacy</a>
discount drugs online pharmacy
<a href="http://talahicc.com/">trust pharmacy canada</a>

17 Spotloan Spotloan | E-mail | Web | Pondělí v 19:12 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">credit loans guaranteed approval</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>bad credit loans guaranteed approval</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama