Reklamy pište SEM
Chceš spřátelit? Napiš SEM

Duben 2011

New blog!! Tento ale stále zůstává, neruším! :)

27. dubna 2011 v 16:29 | NaTy* |  Kecy
Takže, už asi víte podle nadpisu, že mám new blog. je taky o The Sims 2. Důvod, proč sem si ho založila najdete na tom blogu. :) Budou na něm komixy, příběhy i dokonce Miss Sims soutěže! Takže prosím se tam zastavte. Sice není ještě dodělaný, ale bude a možná dneska tam bude i úvod nového komixu. Bude to komix, který dosáhne i 4. řady.. Takže musím pořádně zamakat na osobách, které v něm budou vystupovat. Protože to bude komix o malé dívce, která samozřejmě bude chodit do školy atd, tak musím vytvořit i několik kamarádů, ale samozřejmě i nepřátel, aby ten komix měl vůbec nějakou pointu. :D Tak teda více na tom blogu. A prosím SBnka, aby si kdyžtak opravili adresu mého blogu na ten nový, jeho adresu máte u mě v menu hned nahoře, takže to rozhodně uvidíte. Na tento blog už nebudu skoro vůbec chodit, ale může se stát, že nějaký ten článek napíšu. Asi tak 2-6 článků za měsíc. Já vím není to moc, ale tento blog nestojí vůbec za nic! Vím, že to novým blogem nevyřeším, ale prostě je v tomto blogu až moc velký bordel. :D :( Ale kdyby jste můj blog přeci jen chtěli navštěvovat, můžete si ho přidat do oblíbených položek a stačí jen když kliknete na položku a hned Vám "vyskočí" můj blog! :D No, tak teda ještě jednou opakuji: Prosím SBnka,a by si změnili moji adresu blogu na novou. Odkaz na nový blog máte nahoře v menu, takže to nepřehlídnete ;) Zatím teda ahojky, můžem se uvidět na mém novém blogu, facebooku nebo na icq:

ICQ: 603-365-762
Facebook: můj osobní facebook: NatůšQa Tomková. Pokud si mě přidáte mezi přátele, prosím pošlete mi ještě zprávu, protože já si většinou nepřidávám lidi, které neznám mezi přátele.
Takže do zprávy prosím napište jen třeba natythesims a já pochopím. ;)

Tak teda zatím ahojky.

A pokud! A pokud! :D se v tomto článku objeví minimálně 30 komentářů, tak jsem schopna přidat více článků za měsíc. Např. 20! :)

Style - Informace

15. dubna 2011 v 20:29 | NaTy* |  Styl
Takže.. Pokud se této show chcete zůčastnit, stačí když uděláte tyto úkoly:

○ Na edisk.cz uložíte svoji neupravenou simku, může ale obsahovat pár downloadů, ale musí mít důvod na úpravu (takže např. má problémy s akné, nebo se znímky atd.)
○ Potom mi na naty-thesims@seznam.cz napíšete email, ve kterém bude napsané:

• Vaše přezdívka
• Jméno simky
• Kolik jí je let
• S čím má simka problém
• Kde bydlí
• Odkaz na edisku.cz, tam, kde je uložená simka

○ Až si Váš email přečtu, odepíšu Vám, jestli jste to vyplnili dobře atd.
○ Až show bude, tak po ní Vám můžu upravenou simku poslat, jestli tedy budete chtít.

Tak doufám, že všechno chápete. Kdyby někdo něčemu nerozuměl, stačí napsat do komentářů a já mu odpovím. Zatím ahoj ;)

Nápad?!

15. dubna 2011 v 20:16 | NaTy* |  Kecy
Ahoj,
dneska mě jaksi napad nápad! :D No, prostě půjde o takovou jakoby show. No, takže:

○ Na edisk.cz uložíte svoji neupravenou simku.
○ Napíšete mi na naty-thesims@seznam.cz email, ve kterém budou napsány základní údaje atd., které uvedu v přihlášce.
○ Simku si uložím a nafotím s ní jakoby komiks.
○ V show jí upravím atd. a pak Vám ji pošlu

Další informace se dozvíte v dalším článku.


Tak jak se Vám můj nápad líbí? Napište do komentářů, zatím ahoj...! ;)

Končím s blogem!

8. dubna 2011 v 19:00 | NaTy* |  Kecy
Ahoj,
asi s tímto blogem končím. Opravdu. Jelikož se pořád zmenšuje návštěvnost, nikdo nepíše komentáře, ikdyž to vždycky všichni slibují. Všichni slibují, že nemám rušit tento blog, ale já prostě nevím. Tento blog prostě není o ničem. Není vůbec dobrý a nikdo na něj nechodí. Tak prosím hlasujte v anketě v menu, jestli mám tento blog zrušit nebo ne. Hlasovat můžete do příštího týdne do čtvrtka. tak udivíme.

Vaše (asi už ani ne NaTy*) NaTy*.

Kdo sleduje SuperStar?? :D

5. dubna 2011 v 21:15 | NaTy* |  Kecy
Čááúúkýýý,
tak sem se dlouho neozvala, že? No, neměla sem čas! :D Ne kvůli škole, ale kvůli němu♥! :D Ano, je to někdo ze superstar a to Noah Ellenwood! Tak krásnej a r♥zt♥omilej kluk! :D Tak komu z vás se líbí? Napište do komentářů, ještě jedna taková fotečka↓ Zatím papus, jiánáč su du o něm založit blog tak pp! :D

Tomu pohledu se prostě nedá odoláááát!! Tak nádhernýýý!! :* Jdu za tebou Noááškůůů!! :D Zatím pp:D