Reklamy pište SEM
Chceš spřátelit? Napiš SEM

Život na koleji- Úvod

20. srpna 2010 v 12:06 |  Komiks Život na koleji
1.
Tak, tady je ten novej komiks. Moc se omlouvám, že jsem dlouho nic nenapsala, ale neměla jsem čas, ale teď už mám, takže teď každej den bude pár článků, rozhodně dílů ke komiksům. Teď ale klik na CČ.2.
Ahoj, jmenuju se Kate Montez a zítra nastupuju na univerzitu. Je mi 15 let, ráda sportuju, maluju, taky ráda vařím a plavu. Prostě mám ráda sport. Jak jsem řekla, zítra nastupuju na univerzitu, na kterou se vůbec netěším, protože tam vůbec nikoho neznám. Ale doufám, že si tam brzo najdu nějaké přítele nebo svoji první lásku, ale taky doufám, že nenarazím na nepřítele, kteří by mi chtěli zničit život. Vím, že bych si přála až moc, ale na nepřátele bych vážně nechtěla narazit. Samozřejmě, že se tomu nedá vyhnout a při mé smůle mi určitě zkazí celý pobyt na univerzitě. No, to je asi všechno, co byste chtěli o mě vědět. Teda doufám.
1.
Tak, a tohle je univerzita, na kterou budu nastupovat. Má 14 pokojů, ale 13 je jich už zabraných. To poslední místo je pro mě. Jsem zvědavá, jak bude můj pokoj vypadat a doufám, že nebude moc malý. No jo, já pořád doufám.

!!!KONEC ÚVODU!!!
Diskuze:
Líbil se vám úvod?
Budete komiks číst?

Dole v tomhle článku hlasujte v anketě.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama