Reklamy pište SEM
Chceš spřátelit? Napiš SEM

3.díl- Odjezd

23. srpna 2010 v 13:38 |  Komiks Osudný Život
Takže, 3. díl. Má 8 fotek, ale ty vzpomínky ten komiks zkracují. Ale nebojte. Zachvilu bude 4. díl a všichni budou downloadi, takže budou hezčí a daleko, daleko lepší.
ALE TEĎ KLIK NA CELÝ ČLÁNEK.

Když dotelefonovala nahlas zakřičela. Jsem tam!!! Tahle věta mě zvedla z gauče a zároveň mi protrhla ušní bubínek. K-Kde j-jsi? koktala jsem na ni. Já? Já jsem na vysoké. Dobrý, ne? No, vlastně je můžeš taky požádat, aspoň bysme se tam viděli. řekla Bella a já na to hned reagovala. Jako abych tě tam viděla, jo? No, tak po tom netoužím, to bys mi zničila celou vysokou. řekla jsem a Bella hned taky řekla. No, víš, chtěla jsem s tebou o něčem mluvit.  
Tak mluv! povzbudila jsem ji k mluvení a poslouchala jsem, co mi chce říct. Byla jsem strašně zvědavá a Bella začala. No víš...já... já se ti moc omlouvám, za to, co jsem ti dělala. Chci být dobrou ségrou. Promineš mi? Tomuhle se mi nechtělo věřit. My slí to Bella vážně nebo si jenom ze mě dělá srandu? Haha, dobrej vtip. řekla jsem a hlasitě se zasmála. Bella se na mě nechápavě podívala. Já si nedělám srandu! řekla a já se přestala hlasitě smát. Vážně? Tak, dobře. Odpouštím ti. řekla jsem a málem se rozbrečela. Bella mě odbjala a taky se jí v očích objevili slzy.
Před domem zatroubil taxík. Promiň, ale už musím. řekla a z očí jí vytekla slza, která mi kápla těsně před botu. Proč? Proč musíš? řekla jsem a z očí mi vytrysklo plno slz. No, víš, Car, já... no, fakt musím. Nechce se mi, ale už je pozdě. Fakt musím. Bude se mi stýskat. Doufám, že mi budeš volat. řekla a podívala se na mě. Jasně, že ti budu volat. A taky se mi bude stýskat. řekla jsem strašně zklamaně. Tak ahoj a mějte se. řekla Bella a vyšla ze dveří, směrem k taxíku. My jsme ji následovali.

Když nastoupila do taxíku, všichni jsme se rozbrečeli. Nejvíc brečela mamka, které nestačil ani jeden balíček kapesníků. Ahój! zakřičeli jsme všichni naráz na Bellu, která si otevřela okno v taxíku a mávala na nás. Taky jsme na ni zamávali. V tu ránu jsem brečela jako malá. Nechtěla jsem, aby odjela, ale věděla jsem,že musí. Zamávala jsem na ni s návalem slz na tváři a snažila se o úsměv, ale nešlo to. Slzy překonali můj smích. Vzpomněla jsem si na fotky, které jsem viděla ve fotoalbu, když jsem prohrabávala Belllyin pokoj.
Vzpomněla jsem si na černobílou fotku, na které se Bella směje, což je podivné, protože jsem skoro nikdy neviděla Bellu se usmívat. A ani neuvidím.

Vzpomněla jsem si na to, jak se Bella fotila a na těch fotkách teda nevypadala nic moc. S prominutím.
Taky jsem si vzpomněla, jak se Bella rozhodovala, co si má vzít večírek a nakonec si vzala sportoní oblečení.
Když jsem se konečně vzpamatovala a přestali jsme brečet, tak jsem šla za Ash. Když jsem vešla do jejího pokoje, Ash ležela na posteli a koukala do stropu na docela velkou pavučinu, ve které seděl veliký pavouk. Asi si mě nevšimla, ale když jsem práskla dveřmi, odtrhla hlavu od pavučiny a koukla se na mě. Eh, promiň. Nevšimla jsem si tě, koukala jsem na.... na...na strop. řekla trošku nervózně, asi si připadala trapně, když se dívala na pavouka, který už přešel na zeď. Ne, to nevadí. Přišla jsem se tě zeptat, jestli bys nechtěla jít hrát ragby, co ty na to? Při slově ragby se Ash posadila na postel a rozzářili se jí oči. Jasně! Doufala jsem, že přijdeš. řekla a už stála na podlaze kousek ode mně. Tak jdem? zeptala jsem se a koukla se na Ash. Jo, čekám jen na tebe. řekla trošku naštvaně. Aha, promiň. Už jdu. omluvila jsem se a otevřela dveře. 
Když jsme vyšli ven na zahradu, byla už trošku tma. Ash vytáhla míč a začali jsme si házet. Házeli jsme si tak dvě hodiny. Koukla jsem se na hodinky a všimla si, že už je 22:30. Ježiš! vykřikla jsem nad časem. Co je? zeptala se Ash vyděšeně. Už je půl jedenácté! řekla jsem a vykulila oči. No, to nevadí. Budem si házet zase zítra, jo? řekla Ash a schovala míč. Dobře, tak ahoj. řekla jsem a rozloučila se s Ash. Vyšli jsme spolu po schodech. Každá pak šla do jiných pokojů. Já jsem si ještě zaskočila do koupelny na záchod. Taky jsem si ještě dala spršku a vyčistila zuby.
Než jsem udělala tak zvanou "večerní hygienu", bylo už 22:42. Rychle jsme skočila do postele, přikryla se peřinou a snažila se usnout. Nějak mi to nešlo, ale zachvilu jsem usnula.
Ve tři hodiny ráno jsem zaslechla nějaký divný zvuky. Vstala jsem z postele a stoupla si těsně vedle ní. Usylšela jsme nějaký divný zvuk, jakoby tu vyl vlk. Ty zvuky vycházeli z obýváku. Proto jsem se tam šla podívat. Opatrně jsem zdolala dlouhé schody, které vedly do 1. patra. Když jsem stoupla na poslední schod, zatajil se mi dech. Měla jsem strach. Když jsem se koukla směrem k obýváku uviděla jsem......

!!!POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!

Diskuze:
  • Koho nebo co viděla Carmen v obýváku?
  • Jak to všechno dopadne?
Hlasujte v anketě, která je v tomhle článku úplně dole pod reklamou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lowiska Lowiska | Web | 25. srpna 2010 v 15:54 | Reagovat

K psaní toho moc na vytknutí nemám, až na občasné pravopisné chyby, ale to se dá opravit. Odděluješ přímou řeč, to se mi líbí. Možná ještě nějaké odstavce, a bude to ještě lepší.
ALe na fotkách je co zlepšovat, což asi víš. Zaprvé nejsou moc kvalitní (grafika se dá nastavit ve hře). Nemáš zvednuté stěny, je vidět do ostatních pokojů, jsou vidět diamanty a bubliny nad hlavami (na odstranění jsou cheaty), a fotíš moc z dálky, nebo zvysoka. Na úpravu by sis měla pořídit Photofiltre Studio, nemyslím, že bys ho měla, vypadá to, že máš jen Malování.
Jinak to máš celkem fajné, až tedy na absenci downloadů, ale zmínia ses, že příště budou, tak uvidíme.
Pokud bys chtěla návod na komix se vším všudy, tak mi napiš, pošlu ti pár odkazů. A kdybys chtěla downloady, můj blog je ti k dispozici;)

2 Mr.Maik Mr.Maik | Web | 6. září 2010 v 18:14 | Reagovat

Příběh pěkný .. Ale souhlasím s Lowiskou .. na upravování fotek by jsi měla zapracovat .. Radím ti , aby jsi nefotila zelený diamantek a fotila trochu fíce z blízka :) ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama