Reklamy pište SEM
Chceš spřátelit? Napiš SEM

Úvod komiksu Osudný Život

27. července 2010 v 14:00 |  Komiks Osudný Život
obrázek komiks


Tak tady je komiks. Musela jsem ho upravit, protože se mi nelíbila ta přímá řeč.carmen tisdale
Ahoj, jmenuju se Carmen Tisdale a budu vyprávět tenhle příběh. Je mi 15 let, nemám žádnýho kluka, hledám si nějakou dobře placenou brigádu, ráda sportuju, hraju ragby a hlavně hry na počítači. Taky jsem ráda na ICQ. Moje nejoblíbenější barva je žlutá. Jo, a taky mám jenom mamku. Taťka od nás odešel, když mi byly 4. Vždycky, když se zeptám mamky, co se stalo s taťkou, tak mi odpoví, že se mnou o tom nehodlám mluvit. Tohle mě fakt pěkně naštve. Nevím proč o tom se mnou nechce mluvit. Vždyť už jsem dost velká.
                                                                 Další člen rodiny:
elisabeth tisdale
Tak, tohle je moje mamka. Jmenuje se Elisabeth a pracuje v pizzerie. To je super, protože nám skoro každej den nějakou pizzu donese. Je jí 28 let. Podle nás vypadá tak na 20. Mamčin sen je být modelkou. Vždycky o tom básní. A když to zas říká, tak my ji vždycky řeknem, že vypadá tak na 20 a ať jde na modelku. To ji samozřejmě překvapí a skoro půl hodiny nic neřekne. Asi o tom přemýšlí. Mamka taky ráda sportuje a hraje ragby, někdy si i dokonce hraje na modelku.
                                                           Další člen naší sportovní rodiny:
ashley tisdale
Tak to je moje setřička. Je to moje zlatíčko. Jmenuje se Ashley. Ráda hraje ragby, sportuje, taky ráda balí kluky(každej týden má jinýho), a je tak trochu barbína. To jde poznat podle té růžové. Nosí samou růžovou. Taky kopíruje můj styl. Ty korále má úplně stejný jako já, akorát jinou barvu. No, to je jasný, že si vzala růžovou barvu, když je bárbína. Jinak je fakt bezva!
                                                           Další člen naší sportovní rodiny:
bella tisdale
Tak tohle je moje druhá sestra. Jmenuje se Bella a je EMO!Hrůza!Je jí 16 let, takže je z nás tří nejstarší. Tím pádem si na ni nesmíme dovolovat. Bella taky věří na duchy a někdy se je snažila vyvolávat, ale nepovedlo se jí to. Vyvolávala ducha naší babičky, která už umřela. Myslela si, že jí poradí odpovědi k testu z matiky. Bella je někdy na hlavu. Jinak taky sportuje, taky ráda hraje ragby a hry na počítači.Strašně by se chtěla dostat na vysokou je to její sen.

NÁŠ DŮM:
krasohlídkov
náš dům
výhled z pokojíčku
1. patroo
2. patroo

PŘÍŠTĚ 1. DÍL.
  • Máte se na co těšit.
  • Kdo uhádne, co se stalo s jejím otcem, tak mu pošlu na mail design. Stačí napsat do komentářů svůj email a co se stalo jejímu otci
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama