Reklamy pište SEM
Chceš spřátelit? Napiš SEM

Ohledně -Komiksů-

26. července 2010 v 19:42
Ahoj, lidičky, chtěla jsem vám napsat něco ohledně komiksů. Nelíbí se mi, že si jen prohlídnete a přečtete nějaký články a hned odejdete a ani nic neokomentujete. Ale nechci na vás nadávat. Na mým druhým blogu mám komiksů plno, ale tady se na to nedá dívat. Takže se domluvíme: Např. napíšu úvod komiksu a pod ten komiks napíšu, kolik chci komentářů(nebojte, nebudu jich po vás chtít hodně).
         Takže např. jsem napsala pod komiks(1.díl) "CHCI ASPOŇ 6 KOMENTÁŘŮ. POKUD NEBUDE 6 KOMENTÁŘŮ, NEBUDE DALŠÍ DÍL". Takže to znamená, že když nedáte počet komentářů, který je napsaný pod komiksem, tak nebude další díl. Když dáte počet, bude další díl, co nejdřív.

  • Takže doufám, že jsme se domluvili. Na komiks "Deník Blondýnky" už mám nafocený 1.díl a jenom čekám na vaše komentáře. Když nebudou tak nebude další díl a nebusí být ani celý blog. Když někdo z vás napíše do jednoho článku aspoň 1 koment, budu ráda.
Když se v jednom článku dosáhne 20-ti komentářů bude nový komiks. Samozřejmě víc zajímavější a bude mít asi 30 nebo 40 dílů, super, ne? Taky můžu upravit ty minulý díly komiksů, aby ta přímá řeč byla trochu jinak napsaná. Např. použijeme větu ,,Ahoj, jak se máš?" ,,Ahoj, dobře." Takže může to být např. takhle:
                   ,,Ahoj, jak se máš?" řekla jsem a ----- mi odpověděla:,,Ahoj, dobře."
                                                  nebo takhle:(použiju nějaká jména):
                                              Ashley:,,Ahoj, jak se máš?"
                                              Michelle:,,Ahoj, dobře."
                                      
  • Řekněte, který způsob je pro vás lepší? Teda, pro mě je lepší ten druhý, protože ten první je takovej jakoby zamotanej je blbý se v něm vyznat.
  • Tak zatím ahojky a hlavně se mějte
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama