Reklamy pište SEM
Chceš spřátelit? Napiš SEM

The Sims 2 Noční Život

14. července 2010 v 12:28 | naty |  Datadisky
v

The Sims 2 Noční Život
    
Popis:
     Simové vyrážejí do města pořádně to roztočit. Ať už tancují do padnutí, jsou na romantické procházce, nebo soupeří v bowlingu, bude to jistě nezapomenutelná noc! Nechte své Simíky užít si nočního života naplno. Během randění uvidíte, jak funguje mezi Simíky chemie a poznáte tak, zda přeskočí jiskra a mezi Simíky to klapne, nebo pro ně skončí vztah katastrofou. Nejnovějším přídavkem je touha po rozkoši, která umožní Simíkům žít rušný noční život. Do života Simů přibyde přes 125 nových předmětů jako je mixážní pult, pokerový stůl a další, které vám umožní zařídit si dokonalý noční podnik nebo VIP salónek.

Hlavní rysy :
-Rozhodujte o osudu jejich milostného života: Vzájemná přitažlivost mezi Simy je nyní založena na osobnosti, životních cílech a znamení zvěrokruhu. Odhadněte jak se k sobě hodí a pak je proveďte románkem se vším co k tomu patří od toužebných pohledů přes ploužák až po první polibek.
-Život je rozkoš, vyberte si jako životní cíl Užívání rozkoše, ať si váš Sim opravdu užije život. Od skvělých rande po šílené večírky.
-
Motorizovaní Simové - nyní si Simové konečně můžou koupit auto a vyrazit v něm za prací nebo zábavou


Fotky:
1

2
3
6
 Zdroj:tadý
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama