Reklamy pište SEM
Chceš spřátelit? Napiš SEM

2.díl- Vysoká škola

28. července 2010 v 13:40 |  Komiks Osudný Život
obrázek komiks


Tákže 2. díl. Určitě je někdo z vás zvědavej, co se stane Carmen? Já to vím, ale neprozradím vám to, protože potom byste to věděli a ani byste to nemuseli číst.1.
Ash se konečně vzpamatovala ze snění, ale to už bylo pozdě. Míč letěl, letěl a práskl mě takovou silou do hlavy, že jsem spadla na zem. Panebože! vykřikla Ash a hnala se ke mně. Ta rána bolela, ale naštěstí nezanechala žádnou bouli ani poranění. Ale vážně to dost bolelo. Ashley byla hnedka u mě.
2.
Au, to je bolest! Ash, to bolí! Ash! křičela jsem z plných plic. Car, to je dobrý, jsem u tebe. Moc se ti za to omlouvám. Zavezu tě do nemocnice, jo? řekla a hned na mobilu vytočila číslo 155. Snažila jsem se ji zastavit. Ash, nic mi není. Do nemocnice nepotřebuju, je to dobrý. Ashley se na mě podívala a zeptala se. Vážně?         
  Vážně. odpověděla jsem. Ash smazala číslo na mobilu, zaklapla mobil, strčila si ho do kapsy a šla si dát něco na svačinu, protože asi zase dostala chutě. Ash ale jí jen dietní věci, takže asi se moc nenadlábne.
3.
Když mě hlava přestala trochu bolet, sedla jsem si do mokré trávy. Mokrá byla proto, že včera pršelo, ale dneska bylo přímo "nádherně". Pozorovala jsem nebe. To nebe je ták krásné. Ne, ten svět je krásný, ten život. ¨
    Potom mě přestalo bavit se dívat na nebe, tak jsem se rozhlídla kolem sebe. nejdřív se nikoho neviděla, ale pak jsem viděla......
4.
Ashley. Nesla v ruce sáček od dietních sušenek. (Panebože, zase něco dietního). Asi ho chtěla hodit do popelnice.
    Měla jsem pravdu. Šla ho vyhodit do popelnice. No, víte my musíme zatím házet nějaké odpadky do popelnice, protože nám ještě nepřišel koš, který si mamka objednala přes internet. Do obchodu nemůžeme jezdit, protože se nám rozbilo auto a mamka nemá čas.Obchod je daleko.
    Ještě bych vám zapomněla říct, že mamka strašně ráda nakupuje přes internet. Jednou si omylem objednala kuchyňskou soupravu, která obsahovala kuchyňské skříňky, umyvadlo, sporák atd. Naštěstí to měla na dobírku, takže se jí peníze neodečetl z účtu.
    Ale teď zpátky k Ashley. Vyhodila obal do popelnice a pomalu chtěla jít domů, ale....
5.
Všimla si novin na chodníku, tak je vzala do ruky. Myslela jsem si, že je vezme domů a já si aspoň budu moct najít nějakou brigádu, ale to jsem se mýlila. Ashley chvíli stála s novinami v ruce. Asi přemýšlela co by s něma udělala. Prosííím, prosíím, vem je dovniř. Prosííím. říkala jsem si potichu pro sebe. Ashley se otočila na podpatku, otevřela popelnici a noviny hodila do popelnice. Néé! řekla jsem potichu. No, co. Brigádu si můžu najít taky na internetu. pomyslela jsem si. Vstala jsem a chtěla jsem jít do pokoje na počítač, ale.....
6.
Mamka nás zrovna volala na oběd. Kruci, to si s takovou nic nenajdu, pomyslela jsem si. potom mi tam vleze Bella. No, Bella se teďka dívala na televizi, ale po obědě půjde určo na počál.

Při obědě

(moc se vám omlouvám, ale nevyfotila jsem je jak obědvali,ale doufám, že se vám líbí komiks i tak)

Při obědě se mě mamka zeptala. Tak co, Car, už sis našla nějakou brigádu? Já jsem si zamýchala misku s cornflakes a odpověděla jsem. Ne. A asi si ani nenajdu. Víš, co? Já už tu brigádu ani nechci! Já si počkám až mi bude tak 20 a najdu si práci a ne, ňáký brigády, který se ani dobře neplatěj. Mamka se na mě zklamaně podívala. Víš, já jsem pro tebe měla nějakou brigádu vyhlídlou. řekla a já se na ni podívala. A jakou? řekla jsem, protože mě zajímalo, jakou mi vyhlídla. No, pracovala bys v baru. řekla a já se zeptala. Hmmm, a co bych tam dělala?Já drinky stejně neumím. řekla jsem a čekala jsem na máminu odpověď. Mamka se vtipně zasmála a řekla. No, vyháněla bys tam bezdomovce a ožralce a uklízela poblitý záchody. mamka se teď strašně chlámala a s ní i Bella a Ashley. Tohle mi nepřipadlo moc vtipný. Já jsem se naštvala a řekla. No, tak to je vtipný. Tahle práce by se hodila leda pro Bellu a pro ty její kámoše, se kterýma se stýká. Mamka se naštvaně podívala na Bellu a řekla. Tak ty se s někým scházíš? Mamka byla naštvaná. Bella se se strachem podívala na mamku a řekla. Mami, to bylo jenom jednou. Byla to jen zkouška. Víš, oni to po měli chtěli. Mamka řekla. Jo, jasně. a dál jedla cornflakes. Nakonec jsme se ale všichni kromě Belly pobavili, protože jsme si z ní dělali srandu.

Po obědě


7.
Po obědě Bella volala ředitelovi vysoké školy, jestli ji nevezme na vysokou školu. Já jsem seděla a dívala se na telku a smála jsem se Belle, protože ona má šílený známky a nikdy se tam nemůže dostat. V telce zrovna dávali Simpsonovi, takže jsem měla aspoň víc legrace. Slyšela jsem Bellu jak mluví do telefonu.
Ano, chtěla bych na vysokou školu.
Já? Já mám dobré známky.               tomuhle jsem se musela fakt smát.
Dnes? Jistě. Ne, nevadí.
Ano, děkuji. Naschledanou.
8.
Když dotelefonovala nahlas zakřičela. Jsem tam!!! Tahle věta mě zvedla z gauče a zároveň mi protrhla ušní bubínek. K-Kde j-jsi? koktala jsem na ni. Já? Já jsem na vysoké. Dobrý, ne? No, vlastně je můžeš taky požádat, aspoň bysme se tam viděli. řekla Bella a já na to hned reagovala. Jako abych tě tam viděla, jo? No, tak po tom netoužím, to bys mi zničila celou vysokou. řekla jsem a Bella hned taky řekla. No, víš, chtěla jsem s tebou o něčem mluvit.  
Tak mluv! povzbudila jsem ji k mluvení a poslouchala jsem, co mi chce říct. Byla jsem strašně zvědavá a Bella začala. No víš...já......


 POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!
  • Co chce Bella Carmen říct?
  • Bude jí Carmen věřit?
TO VŠECHNO SE DOZVÍTE VE 3. DÍLE.

            Tákže, k úvodu bych chtěla tak zhruba 6 komentářů, když budou, tak bude dřív 3. díl.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama